wybierz stacje

Internetowy program telewizyjny – aktualny program TV

Twójprogram.tv to aktualny internetowy program telewizyjny dla ponad 100 polskich i zagranicznych stacji TV. Dzięki przyjaznemu oraz nowoczesnemu, czytelnemu interfejsowi, który ułatwia poruszanie się po stronie z łatwością można odnaleźć ulubione kanały telewizyjne oraz sprawdzić co jest grane w telewizji w danym momencie.

Twójprogram.tv to nie tylko spis teraz granych filmów, seriali, programów publicystycznych czy rozrywkowych ale również najciekawsze HITY grane w danym tygodniu w kanałach telewizyjnych. Hity tygodnia zawierają szczegółowy opis, ocenę, obsadę oraz godzinę emisji wraz z kanałem telewizyjnym na którym zostanie wyświetlony film.

Zastanawiasz się co warto obejrzeć w telewizji? Dokument, komedia, thriller a może horror? Po inspiracje warto zajrzeć do zakładki ‘DZIŚ WIECZOREM’.

06:
|
00
|
06:
|
30
|
07:
|
00
|
07:
|
30
|
08:
|
00
|
08:
|
30
|
09:
|
00
|
09:
|
30
|
Program telewizyjny TVP 1
Duże zwierzę
04:55 - 06:10

Nosorożce. Klątwa magicznego rogu
06:10 - 07:10

Jaka to melodia? (3325)
07:10 - 07:40

Historia dla ciebie - pamięć.pl
07:40 - 07:55

Magiczne drzewo: Berło (4)
07:55 - 08:30

Tajemnica skarbu Troi (2-ost.)
08:30 - 10:10

Program telewizyjny TVP 2
Zakończenie programu
05:35 - 06:30

Barwy szczęścia (1447)
06:30 - 07:05

M jak miłość (1220)
07:05 - 08:00

Pytanie na śniadanie
08:00 - 08:50

Panorama
08:50 - 08:55

Pytanie na śniadanie
08:55 - 09:35

Pogoda
09:35 - 09:40

Pytanie na śniadanie
09:40 - 10:10

Program telewizyjny POLSAT
Nowy dzień z Polsat News
06:00 - 07:35

Kung Fu Panda: Sekrety Potężnej Piątki
07:35 - 08:05

Horton słyszy Ktosia!
08:05 - 09:55

Niesamowity Spider-Man
09:55 - 12:50

Program telewizyjny TVN
Uwaga! (4575)
05:45 - 06:15

Mango
06:15 - 07:20

Singielka (125)
07:20 - 07:50

Doradca smaku (36)
07:50 - 08:00

Dzień Dobry TVN (1823)
08:00 - 10:55

Program telewizyjny TV 4
Nie igraj z aniołem (46)
06:00 - 07:05

Klub przyjaciół Myszki Miki: Miki i zaczarowane jabłko (20)
07:05 - 07:35

Kacper: szkoła postrachu (9)
07:35 - 08:05

Klub przyjaciół Myszki Miki: Kosmiczny kapitan Donald (23)
08:05 - 08:35

Kacper: szkoła postrachu (12)
08:35 - 09:00

Nieśmiertelny (2)
09:00 - 10:00

Program telewizyjny TVN 7
We dwoje (13/17)
05:25 - 06:50

Mango
06:50 - 08:55

Dwóch i pół 10 (21/23)
08:55 - 09:25

Dwóch i pół 10 (22/23)
09:25 - 09:55

Psy i koty
09:55 - 11:45

Program telewizyjny TV Puls
Niania 3: Gdzie jest Edyta? (31)
06:00 - 06:40

Lalka (2-ost.)
06:40 - 08:05

Hania Humorek nie wyjeżdża na wakacje
08:05 - 10:00

Program telewizyjny PULS 2
Bulionerzy: Piramida (53)
06:00 - 06:30

Bulionerzy: Baron (54)
06:30 - 07:00

Tom i Jerry: Niewidzialna mysz (47)
07:00 - 07:15

Tom i Jerry: Czy ta myszka była u doktora? (48)
07:15 - 07:25

Tom i Jerry: Udawać Greka (49)
07:25 - 07:30

Zwariowane melodie: Piękna i bestia (31)
07:30 - 07:35

Zwariowane melodie: Kolekcjoner jaj (32)
07:35 - 07:45

Zwariowane melodie: Gdy kot śpi, myszy harcują (33)
07:45 - 07:50

Zwariowane melodie: Hawajskie harce (34)
07:50 - 08:10

Zwariowane melodie: Pracowicie piekarze (35)
08:10 - 08:20

Zwariowane melodie: Ścielę się do raciczek, madame (36)
08:20 - 08:25

Zwariowane melodie: Awiacja rekreacja (37)
08:25 - 08:30

Miś Yogi: Śliski Smith (36)
08:30 - 08:40

Miś Yogi: Yogus Ursinus (37)
08:40 - 08:50

Miś Yogi: Top Gun Yogi (38)
08:50 - 09:00

Miś Yogi: Pieczeń z Boo Boo (39)
09:00 - 09:25

Bąbelkowy świat gupików 2: Wesołych świąt, Panie Zrzędorybski! (2)
09:25 - 09:50

Wspaniałe zwierzaki 2: Na ratunek Czerwonemu Kapturkowi!/Na ratunek żółwiowi! (5)
09:50 - 10:15

Program telewizyjny POLSAT Sport News
Zakończenie programu
02:00 - 07:00

Puncher
07:00 - 08:00

Sport Flash
08:00 - 08:07

Magazyn 1. ligi
08:07 - 09:00

Sport Flash
09:00 - 09:07

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Ajax Amsterdam - Twente Enschede
09:07 - 10:00

Program telewizyjny TV 6
Rodzina zastępcza: Lęki pierwotne (325)
06:00 - 07:00

Kłamczuch (23)
07:00 - 08:00

Strażnik Teksasu 7 (175)
08:00 - 09:00

Galileo (31)
09:00 - 10:00

Program telewizyjny TTV
DeFacto 2 (6/27)
06:00 - 06:30

Express
06:30 - 06:50

Ukryta prawda (457)
06:50 - 07:50

Kartoteka 10 (11/30)
07:50 - 08:50

DeFacto 4 (4/34)
08:50 - 09:20

DeFacto 4 (5/34)
09:20 - 09:50

Usterka 6 (8/20)
09:50 - 10:20

Program telewizyjny Eska TV
Najlepszy program
06:00 - 07:00

Najlepszy program
07:00 - 08:00

Dzień dobry
08:00 - 09:00

Godzina z...
09:00 - 10:00

Program telewizyjny ATM Rozrywka
Disco gramy (3328)
06:00 - 07:00

Mamuśki (25)
07:00 - 07:30

Graczykowie: Rocznica (45)
07:30 - 08:00

Daleko od noszy: Wojownik ninja (48)
08:00 - 08:30

Czyja wina? (30)
08:30 - 09:30

Awantura o kasę (54)
09:30 - 10:30

Program telewizyjny TVP Info
Serwis Info
06:00 - 06:07

Pogoda Info
06:07 - 06:11

Poranek TVP Info
06:11 - 06:15

Flesz Info
06:15 - 06:17

Poranek TVP Info
06:17 - 06:19

Przegląd prasy info
06:19 - 06:23

Poranek TVP Info
06:23 - 06:28

Pogoda Info
06:28 - 06:30

Serwis Info
06:30 - 06:37

Poranek TVP Info
06:37 - 06:45

Flesz Info
06:45 - 06:47

Poranek TVP Info
06:47 - 06:50

Przegląd prasy info
06:50 - 06:54

Poranek TVP Info
06:54 - 06:58

Pogoda Info
06:58 - 07:00

Serwis Info
07:00 - 07:10

Przegląd prasy info
07:10 - 07:14

Poranek TVP Info
07:14 - 07:15

Flesz Info
07:15 - 07:17

Poranek TVP Info
07:17 - 07:28

Pogoda Info
07:28 - 07:30

Serwis Info
07:30 - 07:38

Poranek TVP Info
07:38 - 07:45

Flesz Info
07:45 - 07:47

Gość poranka
07:47 - 08:00

Serwis Info
08:00 - 08:08

Poranek TVP Info
08:08 - 08:15

Flesz Info
08:15 - 08:17

Poranek TVP Info
08:17 - 08:28

Pogoda Info
08:28 - 08:30

Serwis Info
08:30 - 08:38

Poranek TVP Info
08:38 - 08:45

Flesz Info
08:45 - 08:47

Poranek TVP Info - gość
08:47 - 08:58

Pogoda Info
08:58 - 09:00

Serwis Info
09:00 - 09:10

Poranek TVP Info
09:10 - 09:14

Poranek TVP Info - gość
09:14 - 09:30

Msza święta w intencji Ojczyzny
09:30 - 10:30

Program telewizyjny Stopklatka TV
Prywatna historia kina (12)
06:00 - 06:40

Pocahontas 2: Podróż do Nowego Świata
06:40 - 08:10

Za garść dolarów
08:10 - 10:20

Program telewizyjny TVP ABC
Jedyneczka (99)
05:50 - 06:15

Świnka Peppa 3: Kompost (7)
06:15 - 06:25

Masza i Niedźwiedź: Słodkie życie (33)
06:25 - 06:35

Peg + Kot: Problem z cyrkiem (65)
06:35 - 06:50

Charlie i Lola: Ja tak, a ja nie (13)
06:50 - 07:05

Supełkowe ABC (64)
07:05 - 07:30

Noksu: Czas porządków (27)
07:30 - 07:40

My Little Pony: Konkurs talentów (18)
07:40 - 08:05

Podróże z Aleksandrem i Emilią: Myszki i pluszowy miś - Niemcy (49)
08:05 - 08:30

Bąblandia: Kwiat paproci (18)
08:30 - 08:35

Domisie: Znajdź mnie
08:35 - 09:05

Smerfy: Zaklęty w kota/Kłopoty wierszoklety (129)
09:05 - 09:35

Tomek i przyjaciele: Lew Sodor (2)
09:35 - 09:45

Tabaluga: Nowy służący Arktosa (63)
09:45 - 10:15