wybierz stacje

Internetowy program telewizyjny – aktualny program TV

Twójprogram.tv to aktualny internetowy program telewizyjny dla ponad 100 polskich i zagranicznych stacji TV. Dzięki przyjaznemu oraz nowoczesnemu, czytelnemu interfejsowi, który ułatwia poruszanie się po stronie z łatwością można odnaleźć ulubione kanały telewizyjne oraz sprawdzić co jest grane w telewizji w danym momencie.

Twójprogram.tv to nie tylko spis teraz granych filmów, seriali, programów publicystycznych czy rozrywkowych ale również najciekawsze HITY grane w danym tygodniu w kanałach telewizyjnych. Hity tygodnia zawierają szczegółowy opis, ocenę, obsadę oraz godzinę emisji wraz z kanałem telewizyjnym na którym zostanie wyświetlony film.

Zastanawiasz się co warto obejrzeć w telewizji? Dokument, komedia, thriller a może horror? Po inspiracje warto zajrzeć do zakładki ‘DZIŚ WIECZOREM’.

09:
|
00
|
09:
|
30
|
10:
|
00
|
10:
|
30
|
11:
|
00
|
11:
|
30
|
12:
|
00
|
12:
|
30
|
Program telewizyjny TVP 1
Blondynka: Noc szczurołapa (8)
09:00 - 09:55

Korzenie: Następne pokolenia (1/14)
09:55 - 11:00

Drużyna A 4: Sądny dzień, część 1 (1/23)
11:00 - 12:00

Wiadomości
12:00 - 12:10

Agrobiznes
12:10 - 12:25

Kazimierskie granie - relacja z Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych
12:25 - 12:50

Białe lwice: Walka o przetrwanie (2-ost.)
12:50 - 14:00

Program telewizyjny TVP 2
Pytanie na śniadanie
08:55 - 09:35

Pogoda
09:35 - 09:40

Pytanie na śniadanie
09:40 - 10:15

Pogoda
10:15 - 10:20

Pytanie na śniadanie
10:20 - 11:00

O mnie się nie martw (11)
11:00 - 11:55

Barwy szczęścia (1432)
11:55 - 12:35

Na dobre i na złe: Zapomniana choroba (179)
12:35 - 13:35

Program telewizyjny POLSAT
Malanowski i partnerzy (589)
08:45 - 09:15

Malanowski i partnerzy (590)
09:15 - 09:45

Dzień, który zmienił moje życie (11)
09:45 - 10:45

Dlaczego ja? (208)
10:45 - 11:45

Pielęgniarki (233)
11:45 - 12:45

Trudne sprawy (474)
12:45 - 13:45

Program telewizyjny TVN
Rybki z ferajny
08:50 - 10:40

Szkoła (112)
10:40 - 11:40

Szpital (54)
11:40 - 12:40

Ukryta prawda (83)
12:40 - 13:40

Program telewizyjny TV 4
Szczenięce lata Toma i Jerry'ego 3 (14)
08:35 - 09:05

Gwiezdne wojny: Wojny klonów (19)
09:05 - 09:35

Gwiezdne wojny: Wojny klonów (20)
09:35 - 10:00

Kosmos (11)
10:00 - 11:00

Moja nadzieja (88)
11:00 - 12:00

Detektywi w akcji: Pilot (29)
12:00 - 13:00

Program telewizyjny TVN 7
Sąd rodzinny: Dwóch ojców (203)
08:20 - 09:20

Sędzia Anna Maria Wesołowska (12/116)
09:20 - 10:20

Chuck 4 (18/24)
10:20 - 11:20

Mango
11:20 - 12:55

Sąd rodzinny: Zapłacisz mi za to (204)
12:55 - 13:55

Program telewizyjny TV Puls
Kobra - oddział specjalny 19: Rewolucja (2/16)
09:00 - 10:00

Kobra - oddział specjalny 19: Zakładniczka (3/16)
10:00 - 11:00

Napisała: Morderstwo 6 (10/22)
11:00 - 12:00

Sezon na miłość (11/51)
12:00 - 14:10

Program telewizyjny PULS 2
Był sobie kosmos: Latające miasto (23)
08:35 - 09:05

Tom i Jerry: Czarny dzień kota (6)
09:05 - 09:10

Tom i Jerry: Afera z barbecue (7)
09:10 - 09:15

Tom i Jerry: Smutny koci blues (8)
09:15 - 09:35

Tom i Jerry: Ochroniarz (9)
09:35 - 09:45

Tom i Jerry: Kot kręglarz (10)
09:45 - 09:50

Tom i Jerry: Braterska pomoc (11)
09:50 - 10:00

Yogi - łowca skarbów: Miodowa wyprawa (12)
10:00 - 10:35

Yogi - łowca skarbów: Odyseja kosmiczna (13)
10:35 - 11:00

Avengers: Zjednoczeni: Ambasador (19)
11:00 - 11:35

Avengers: Zjednoczeni: Dzień wszech-ojca (20)
11:35 - 12:00

Oggy i karaluchy 3 (20)
12:00 - 12:10

Oggy i karaluchy 3 (21)
12:10 - 12:20

Oggy i karaluchy 3 (22)
12:20 - 12:30

Oggy i karaluchy 3 (23)
12:30 - 12:40

Oggy i karaluchy 3 (24)
12:40 - 12:50

Oggy i karaluchy 3 (25)
12:50 - 13:00

Program telewizyjny POLSAT Sport News
Sport Flash
09:00 - 09:07

Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa
09:07 - 10:00

Sport Flash
10:00 - 10:07

Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa
10:07 - 11:00

Sport Flash
11:00 - 11:07

Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa
11:07 - 12:00

Sport Flash
12:00 - 12:07

Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa
12:07 - 13:00

Program telewizyjny TV 6
Galileo (429)
09:00 - 10:00

Ciekawość: Słoneczna burza
10:00 - 11:00

Kosmos (12)
11:00 - 12:00

Miodowe lata: Alina i blondyna (38)
12:00 - 12:40

Miodowe lata: Kanalersi (80)
12:40 - 13:40

Program telewizyjny TTV HD
Ukryta prawda (494)
08:35 - 09:35

Ukryta prawda (132)
09:35 - 10:35

Usterka: Tapeta (1/17)
10:35 - 11:05

Usterka 6: Tapeta po angielsku (2/20)
11:05 - 11:35

Sędzia Anna Maria Wesołowska: Fantom (322)
11:35 - 12:35

Ten moment (19/20)
12:35 - 13:00

Program telewizyjny Eska TV
Godzina z...
09:00 - 10:00

Hity na czasie
10:00 - 11:00

Hity na czasie
11:00 - 12:00

Popołudnie w ESKA TV
12:00 - 13:00

Program telewizyjny ATM Rozrywka
Graczykowie, czyli Buła i spóła: Coś wisi w powietrzu (100)
09:00 - 09:30

Słoneczny patrol 2: Zaginiony skarb z wieży 12 (19)
09:30 - 10:30

Pielęgniarki (5)
10:30 - 11:30

Przyjaciółki (5)
11:30 - 12:30

Pierwsza miłość (2268)
12:30 - 13:15

Program telewizyjny TVP Info
Serwis Info
09:00 - 09:10

Poranek TVP Info
09:10 - 09:12

Poranek TVP Info - gość
09:12 - 09:30

Serwis Info
09:30 - 10:30

Serwis Info
10:30 - 10:55

Pogoda Info
10:55 - 11:00

Serwis Info
11:00 - 11:30

Serwis Info
11:30 - 11:55

Pogoda Info
11:55 - 12:00

Serwis Info
12:00 - 12:30

Serwis Info
12:30 - 12:55

Pogoda Info
12:55 - 13:00

Program telewizyjny Stopklatka TV
Stawka większa niż życie: Hotel Excelsior (3/12)
08:25 - 09:50

Stawka większa niż życie: Cafe Rose (4/12)
09:50 - 11:30

Katastrofy w przestworzach: Wodowanie na rzece Hudson (71)
11:30 - 12:40

Katastrofy w przestworzach: Kto kontroluje samolot? (72)
12:40 - 13:45

Program telewizyjny TVP ABC
Smerfy: Piżamowa impreza Śpiocha/Smerfowy wyścig (105)
08:55 - 09:25

Stacyjkowo: Patrol Kormaka (121)
09:25 - 09:35

Janosik: Janosik i tresowana małpka (10)
09:35 - 09:40

Rodzina Rabatków: Biały królik (28)
09:40 - 10:10

O czym one mówią (89)
10:10 - 10:15

Świnka Peppa 3: Bieg fundowany (9)
10:15 - 10:20

Masza i Niedźwiedź: Nieuchwytni mściciele ninja (51)
10:20 - 10:30

Bajeczki Maszy: Jaś i Małgosia (2)
10:30 - 10:40

Pampalini, łowca zwierząt: Pampalini i lew
10:40 - 10:50

Listonosz Pat 2: Listonosz Pat i głodna koza (2)
10:50 - 11:10

Supełkowe ABC (72)
11:10 - 11:35

Tom and Keri: Tom's Kite (9)
11:35 - 11:45

Andy i dinozaury: Diplodok i paproć (2)
11:45 - 12:00

Nie ma jak Rosie: Pilnowanie Małego Misia (18)
12:00 - 12:15

Bracia koala: Spragniony pingwin (2)
12:15 - 12:40

Noksu: Zapnij pasy (16)
12:40 - 12:45

Przygody szewczyka Grzesia: Tajemnicza wioska (2)
12:45 - 13:15