wybierz stacje

Internetowy program telewizyjny – aktualny program TV

Twójprogram.tv to aktualny internetowy program telewizyjny dla ponad 100 polskich i zagranicznych stacji TV. Dzięki przyjaznemu oraz nowoczesnemu, czytelnemu interfejsowi, który ułatwia poruszanie się po stronie z łatwością można odnaleźć ulubione kanały telewizyjne oraz sprawdzić co jest grane w telewizji w danym momencie.

Twójprogram.tv to nie tylko spis teraz granych filmów, seriali, programów publicystycznych czy rozrywkowych ale również najciekawsze HITY grane w danym tygodniu w kanałach telewizyjnych. Hity tygodnia zawierają szczegółowy opis, ocenę, obsadę oraz godzinę emisji wraz z kanałem telewizyjnym na którym zostanie wyświetlony film.

Zastanawiasz się co warto obejrzeć w telewizji? Dokument, komedia, thriller a może horror? Po inspiracje warto zajrzeć do zakładki ‘DZIŚ WIECZOREM’.

15:
|
00
|
15:
|
30
|
16:
|
00
|
16:
|
30
|
17:
|
00
|
17:
|
30
|
18:
|
00
|
18:
|
30
|
Program telewizyjny TVP 1
Wiadomości
15:00 - 15:10

Pogoda
15:10 - 15:20

Obserwator
15:20 - 16:00

Komisarz Alex 5: Gra pozorów (60)
16:00 - 17:00

Teleexpress
17:00 - 17:15

Pogoda
17:15 - 17:30

Jaka to melodia? (3355)
17:30 - 18:00

Klan (2963)
18:00 - 18:35

Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem (63/72)
18:35 - 19:30

Program telewizyjny TVP 2
Cesarzowa Ki (2/67)
14:45 - 15:40

Panorama kraj
15:40 - 16:00

Pogoda
16:00 - 16:10

M jak miłość (1232)
16:10 - 17:05

Tylko z tobą (36/69)
17:05 - 18:00

Panorama
18:00 - 18:30

Sport telegram
18:30 - 18:40

Pogoda
18:40 - 18:50

Jeden z dziesięciu (2/94)
18:50 - 19:25

Program telewizyjny POLSAT
Dlaczego ja? (679)
14:45 - 15:50

Wydarzenia
15:50 - 16:10

Pogoda
16:10 - 16:15

Interwencja (3205)
16:15 - 16:30

Na ratunek 112 (2)
16:30 - 17:00

Gliniarze (2)
17:00 - 18:00

Pierwsza miłość (2320)
18:00 - 18:50

Wydarzenia
18:50 - 19:20

Program telewizyjny TVN
Kuchenne rewolucje: Restauracja Kameralna, Chodzież (1)
15:00 - 16:00

Szkoła (158)
16:00 - 17:00

Ukryta prawda (416)
17:00 - 18:00

Szpital (302)
18:00 - 19:00

Program telewizyjny TV 4
Sekrety sąsiadów: Zbyt przystojny by być uczciwym (21)
15:00 - 15:30

Sekrety sąsiadów: Niepokojący mąż (22)
15:30 - 16:00

Dom nie do poznania (146)
16:00 - 17:00

Moja nadzieja (135)
17:00 - 18:00

Detektywi w akcji (67)
18:00 - 19:00

Program telewizyjny TVN 7
Sędzia Anna Maria Wesołowska (58/116)
14:55 - 15:55

Królowie lombardu 2 (12/16)
15:55 - 16:25

Królowie lombardu 2 (13/16)
16:25 - 16:55

Tajemnice Laury 2 (5/16)
16:55 - 17:55

Brzydula (159/180)
17:55 - 18:30

Brzydula (160/180)
18:30 - 19:00

Program telewizyjny TV Puls
Moje serce bije dla Loli (74/133)
15:00 - 16:05

Dziesięć przykazań (97/176)
16:05 - 17:00

Łowcy okazji 4 (3)
17:00 - 17:30

Łowcy okazji 4 (5)
17:30 - 18:00

Gwiazdy lombardu 10 (189)
18:00 - 18:30

Gwiazdy lombardu 10 (190)
18:30 - 19:00

Program telewizyjny PULS 2
Miki i Donald przedstawiają Goofy'ego sportowca (4)
15:00 - 15:35

Miki i Donald przedstawiają Goofy'ego sportowca (5)
15:35 - 16:00

Kumple z dżungli - na ratunek!: Najsilniejsze zwierzę w dżungli (39)
16:00 - 16:10

Kumple z dżungli - na ratunek!: W poszukiwaniu Boba (40)
16:10 - 16:35

Kumple z dżungli - na ratunek!: Na ratunek ropuchom (41)
16:35 - 16:45

Kumple z dżungli - na ratunek!: Oczy dżungli (42)
16:45 - 17:15

Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego 2: Więcej mocy/Złap mnie choć nie potrafisz/Super Tom (2)
17:15 - 17:35

Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego 2: Nie przynoś zwierzątek do szkoły/Katastrofa/Zaklinacz kotów (3)
17:35 - 18:00

SpongeBob Kanciastoporty: Siostra Sam/Chemia doskonała (52)
18:00 - 18:35

SpongeBob Kanciastoporty: Klątwa/Skalmar w Klarnetolandzie (53)
18:35 - 19:00

Program telewizyjny POLSAT Sport News
Sport Flash
15:00 - 15:07

Puncher
15:07 - 16:00

Sport Flash
16:00 - 16:10

Magazyn 1. ligi
16:10 - 17:00

Sport Flash
17:00 - 17:07

Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Paryżu
17:07 - 18:00

Sport Flash
18:00 - 18:07

Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Paryżu
18:07 - 19:00

Program telewizyjny TV 6
Dekoratornia (378)
14:45 - 15:15

Czarodziejki (166)
15:15 - 16:15

Strażnik Teksasu (58)
16:15 - 17:15

Hawaje 5-0 (10)
17:15 - 18:15

Miodowe lata: Tv or not Tv (28)
18:15 - 19:00

Program telewizyjny TTV HD
Ostre cięcie 3 (4/12)
15:00 - 15:45

Express
15:45 - 16:00

Pogoda
16:00 - 16:05

Usterka 2: Bojler (6/15)
16:05 - 16:35

Damy i wieśniaczki. Ukraina 4 (9/20)
16:35 - 17:45

Express
17:45 - 18:00

Pogoda
18:00 - 18:05

Ekstremalne przeprowadzki (5/13)
18:05 - 18:35

Królewskie zakupy
18:35 - 19:45

Program telewizyjny Eska TV
Summer City
15:00 - 16:00

Hity na czasie
16:00 - 17:00

Hity na czasie
17:00 - 18:00

Gorąca 20
18:00 - 19:00

Program telewizyjny ATM Rozrywka
Świat według Bundych (208)
15:00 - 15:30

Świat według Bundych (209)
15:30 - 16:00

Świat według Kiepskich: Piętnaście minut (426)
16:00 - 16:30

Świat według Kiepskich: Sekrety i kłamstwa (427)
16:30 - 17:05

Alf 3 (2)
17:05 - 17:40

Przyjaciółki 5 (52)
17:40 - 18:40

Pensjonat Pod Różą: Różyczka (52)
18:40 - 19:50

Program telewizyjny TVP Info
Serwis Info
15:00 - 15:25

Pogoda Info
15:25 - 15:30

Info dzień
15:30 - 16:30

Puls Polski
16:30 - 16:55

Pogoda Info
16:55 - 16:58

Flesz Info
16:58 - 17:15

Teleexpress Extra
17:15 - 17:32

Extra świat
17:32 - 17:40

To jest temat
17:40 - 18:00

Twoje info
18:00 - 18:28

Po przecinku
18:28 - 18:50

Serwis Info
18:50 - 19:30

Program telewizyjny Stopklatka TV
Zaginiony świat 2 (11)
14:10 - 15:05

Zaginiony świat 2 (12)
15:05 - 16:05

Ewa chce spać
16:05 - 18:00

Przystań: Po godzinach (7/13)
18:00 - 19:00

Program telewizyjny TVP ABC
Nela Mała Reporterka: Kraina ryżu (51)
14:55 - 15:15

Supa Strikas: Echa przeszłości (5)
15:15 - 15:40

Noksu: Ponowne użycie (42)
15:40 - 15:50

Mój zwierzyniec (4)
15:50 - 16:05

Moliki książkowe
16:05 - 16:20

Domisie: Domisiowy bohater (302)
16:20 - 16:50

O czym one mówią (98)
16:50 - 17:00

Andy i dinozaury: Cynodont i porosty (7)
17:00 - 17:15

Nie ma jak Rosie: Kiedy ostatnio widziałeś swoje gniazdo? (20)
17:15 - 17:30

Wyprawa profesora Gąbki: Jak to ze smokiem było (12)
17:30 - 17:45

Baśnie i bajki polskie: Korale czarownicy (15)
17:45 - 18:00

Maks i Ruby: Ruby sprzedaje lemoniadę/Wyprzedaż/Magiczne sztuczki (12)
18:00 - 18:30

Listonosz Pat i piraci
18:30 - 19:00