wybierz stacje

Internetowy program telewizyjny – aktualny program TV

Twójprogram.tv to aktualny internetowy program telewizyjny dla ponad 100 polskich i zagranicznych stacji TV. Dzięki przyjaznemu oraz nowoczesnemu, czytelnemu interfejsowi, który ułatwia poruszanie się po stronie z łatwością można odnaleźć ulubione kanały telewizyjne oraz sprawdzić co jest grane w telewizji w danym momencie.

Twójprogram.tv to nie tylko spis teraz granych filmów, seriali, programów publicystycznych czy rozrywkowych ale również najciekawsze HITY grane w danym tygodniu w kanałach telewizyjnych. Hity tygodnia zawierają szczegółowy opis, ocenę, obsadę oraz godzinę emisji wraz z kanałem telewizyjnym na którym zostanie wyświetlony film.

Zastanawiasz się co warto obejrzeć w telewizji? Dokument, komedia, thriller a może horror? Po inspiracje warto zajrzeć do zakładki ‘DZIŚ WIECZOREM’.

22:
|
00
|
22:
|
30
|
23:
|
00
|
23:
|
30
|
00:
|
00
|
00:
|
30
|
01:
|
00
|
01:
|
30
|
Program telewizyjny TVP 1
Czerwony świt
20:25 - 22:10

E=mc2
22:10 - 23:55

Zemsta 2 (3/22)
23:55 - 00:50

Tajemnica twierdzy szyfrów (12/13)
00:50 - 01:45

Głową w mur (4/13)
01:45 - 02:35

Program telewizyjny TVP 2
Dzięki Bogu już weekend (21)
21:50 - 23:00

Kryminalne zagadki Las Vegas 13 (15/22)
23:00 - 23:50

Wyrolowani
23:50 - 01:40

Kabaretowa scena Dwójki przedstawia: Kabaret K2 i goście
01:40 - 02:45

Program telewizyjny POLSAT
Liga Niezwykłych Dżentelmenów
21:55 - 00:05

Brudne sprawy
00:05 - 02:15

Program telewizyjny TVN
Godziny szczytu
20:05 - 22:15

Conan Niszczyciel
22:15 - 00:20

Kuba Wojewódzki: Weronika Rosati i Agnieszka Szulim (6)
00:20 - 01:25

Kuba Wojewódzki: Wiktor Zborowski i Natalia Kukulska (25)
01:25 - 02:25

Program telewizyjny TV 4
Abraham Lincoln kontra zombie
20:00 - 22:05

STOP Drogówka (78)
22:05 - 23:05

Śmierć na striptizie
23:05 - 00:50

Osobliwości kulturowe (1)
00:50 - 01:50

I Like It
01:50 - 02:50

Program telewizyjny TVN 7
Elf
20:00 - 22:05

Quigley na antypodach
22:05 - 00:30

Czarna lista (12/22)
00:30 - 01:30

Sekrety magii (231/239)
01:30 - 03:35

Program telewizyjny TV Puls
Atak na posterunek
22:00 - 00:15

Klątwa laleczki Chucky
00:15 - 02:20

Program telewizyjny PULS 2
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (20)
21:30 - 22:30

Sekret 2 (78)
22:30 - 23:30

Królowa serc (13)
23:30 - 00:30

Spartakus: Zemsta: Gniew bogów (10-ost.)
00:30 - 01:35

W poszukiwaniu mistrzów (8)
01:35 - 02:35

Program telewizyjny POLSAT Sport News
Puncher
21:07 - 22:45

Sportowe podsumowanie dnia
22:45 - 23:00

Magazyn golfowy
23:00 - 00:00

Sportowe podsumowanie dnia
00:00 - 00:15

Magazyn alpejski
00:15 - 01:00

Sportowe podsumowanie dnia
01:00 - 01:15

Zakończenie programu
01:15 - 07:00

Program telewizyjny TV 6
Zaginiony w akcji 2: Początek
21:30 - 23:35

Awaryjne lądowanie
23:35 - 01:30

Zabójstwa w świecie mody (3)
01:30 - 02:30

Program telewizyjny TTV
Handlarze (1/12)
22:00 - 22:45

Usterka 3 (5/11)
22:45 - 23:15

Usterka 2 (3/15)
23:15 - 23:45

Kulisy płatnego seksu (7-ost.)
23:45 - 00:15

Pani Killer (1/11)
00:15 - 01:15

Kossakowski. Inicjacja (8-ost.)
01:15 - 01:45

DeFacto (18/20)
01:45 - 02:15

Program telewizyjny Eska TV
Fresh Mix
22:00 - 23:00

Fresh Mix
23:00 - 00:00

Gorące granie
00:00 - 02:00

Program telewizyjny ATM Rozrywka
Daleko od noszy: Wśród nas jest złodziej (57)
22:00 - 22:30

Daleko od noszy: Makabryczne zawiniątko (58)
22:30 - 23:00

Świat według Kiepskich: Afera kryminalna (205)
23:00 - 23:25

Świat według Kiepskich: Grzałka (206)
23:25 - 00:00

Mamuśki: Próba generalna (6)
00:00 - 00:30

Daleko od noszy: Wśród nas jest złodziej (57)
00:30 - 01:00

Daleko od noszy: Najlepsze życzenia (2)
01:00 - 01:30

Gra w ciemno (58)
01:30 - 02:30

Program telewizyjny TVP Info
Panorama dnia
21:51 - 22:48

Pogoda Info
22:48 - 22:55

Z dnia na dzień
22:55 - 23:45

Sportowy wieczór
23:45 - 00:00

Teleexpress Extra
00:00 - 00:25

To jest temat
00:25 - 00:55

Dziś wieczorem
00:55 - 01:10

Forum
01:10 - 01:42

Serwis info flesz
01:42 - 01:55

Serwis info
01:55 - 02:15

Program telewizyjny Stopklatka TV
Zatopieni
21:50 - 23:50

Kruk 2: Miasto Aniołów
23:50 - 01:40

Miłość jest za darmo
01:40 - 03:40

Program telewizyjny TVP ABC
Duże dzieci: Dorota Rabczewska, Maciej Damięcki, Mateusz Damięcki, Matylda Damięcka (28)
21:25 - 22:10

Masza i Niedźwiedź: Podrzutek (23)
22:10 - 22:20

Las Story (13)
22:20 - 22:45

Jak to działa?: Mikroskop (42)
22:45 - 23:10

Smerfy: Dobry, zły i smerfny (28)
23:10 - 23:35

Literkowe ABC
23:35 - 23:40

Zakończenie programu
23:40 - 05:40